Kim jest dziewczyna z sąsiedztwa?

Kim jest Dziewczyna z sąsiedztwa? To taka laska jak Ty czy ja. To dziewczyna, która pomimo przedłużanych rzęs czy paznokci ma coś w głowie i pragnie się tym dzielić z innymi. Lubi dobrze wyglądać, a czasem nie ma ochoty na nic więc zakłada luźną bluzę z kapturem, wciąga grube skarpety i przy gorącej herbacie z miodem ogląda kolejny raz swój ulubiony serial.

Nie jest zawistna. Nie wbiłaby noża w plecy drugiej kobiecie tylko dlatego, że tamta ma ładną buzię lub odniosła sukces.

Dziewczyna z sąsiedztwa nie zawsze czuje się dobrze w swojej skórze, również ma skrywane kompleksy. Jednak nie wylewa na innych pomyj z tego powodu, wytykając czyjeś wady, by podnieść swoją samoocenę tylko walczy ze swoimi słabościami. Dąży do akceptacji – nie otoczenia – samej siebie.

Dziewczyna z sąsiedztwa czymkolwiek zajmuje się na co dzień wie, że jej broń to szczery uśmiech. To on odejmuje jej lat i jest najlepszym dodatkiem do każdej kreacji. I choć chodzi czasem z głową w chmurach, to nigdy jej nie zadziera. Miła z niej dziewczyna, ale nie bierzcie jej serdeczności za słabość, bo choć jest sympatyczna to potrafi nieźle przywalić temu, kto zalezie jej za skórę.

Jest twarda i wrażliwa zarazem. Lojalna. Czasem zbyt ufna. W jednej chwili potrafi unieść całe zło tego świata, by w kolejnej upaść przez kolejne rozczarowanie. Jest fighterką, dlatego jak bardzo, by nie była posiniaczona, podniesie się i kuśtykając, powoli, krok za krokiem ruszy naprzód, żeby z czasem nabrać większej mocy i rozpędu.

Potrafi się śmiać wszędzie i głośno. Zdarza jej się zrobić coś żenującego – nie raz i nie dwa. Zaraża optymizmem, a gdy łapie dół płacze, by nikt nie widział.

Dziewczyna z sąsiedztwa przybiera różne oblicza. Jest mną, Tobą, milionami kobiet, które są wyjątkowe i unikatowe.

I nieważne czy zawsze i wszędzie noszą trampki, czy wbijają się w przepiękne i PRZEniewygodne szpilki. Wkładają luźny dres lub sukienkę z dekoltem do pępka. Uwielbiają naturalny look albo nakładają full make up. Poprawią sobie nos, podkreślą policzki, wstrzykną coś w usta. Nieważne czy zamiast godzin spędzonych u kosmetyczki wolą raz dziennie wklepać swój ulubiony krem. Lubią farbować, przedłużać włosy albo jedyna fryzura jaką noszą to wysoko upięty kok. Założą długą lub krótką spódniczkę. Dla podbudowania swojej kobiecości umówią rozbieraną sesję u fotografa. Bo DZIEWCZYNA Z SĄSIEDZTWA to nie tylko wygląd, to przede wszystkim sposób bycia oraz stan ducha.

Mój duch zawsze biega po piaszczystej plaży boso, w t-shircie i szortach 😉

Zapraszam na mojego bloga Wszystkie fajne, wyluzowane Laski, znające swoją wartość, a także te które potrzebują wsparcia, aby ją w sobie odnaleźć. Podzielę się z Wami swoimi krętymi drogami, wzlotami i upadkami. Kobieta kobiecie nie musi być wilkiem. Wspierajmy się. Wszystkie jesteśmy inne, choć takie same 😉

12 thoughts on “Kim jest dziewczyna z sąsiedztwa?

  1. Bardzo podoba mi się to przesłanie. Świetnie napisany post. Zgadzam się z Tobą w 100 procentach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.