Karmelovy Popcorn

Wreszcie ukazała się moja książka Karmelovy Popcorn! Zapraszam do jej nabycia w promocyjnej cenie na zaczytani.pl

Powieść jest inspirowana przygodami mojej przyjaciółki, której serdecznie dziękuję za dostarczenie mi ciekawych historii ze swojego życia. Powieść jest lekka i przyjemna, dosyć szybko się czyta – to według mojej opinii, a jak jest według innych?

„Absolutnie czarująca historia. Pełna optymizmu i dowcipnych perypetii. Zaskakuje jak życie oraz uczy, że zemsta wcale nie musi być słodka.
Katarzyna Dąbrowska”. Pełną recenzję znajdziecie tutaj

„Czytając „Karmelovy popcorn” poczujecie się jak na karuzeli. Karuzeli niesamowitych emocji. Będziecie się śmiać, denerwować i płakać ze wzruszenia. To książka na wskroś prawdziwa. O prawdziwym życiu, prawdziwej miłości i prawdziwej przyjaźni. Jesteście gotowi wsiąść na karmelową karuzelę? Serdecznie zapraszam!
Dorota Skrzypczak”. Pełną recenzję znajdziecie tutaj

„Korporacja, intrygi, gorący romans oraz duża dawka karmelowego popcornu to przepis na powieść idealną. „Karmelovy popcorn” intryguje od pierwszych stron i doprowadza do niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Przeczytaj, a nie pożałujesz.
Patrycja Wakuła”. Pełną recenzję znajdziecie tutaj

Opis z okładki:

Gdy w twoim życiu jest zbyt wiele goryczy, znajdź coś, co je osłodzi.

Młoda Sofia, ambitna pracownica agencji reklamowej, coraz bardziej angażuje się w wyścig szczurów. Jednak tym razem na mecie nie czekają na nią prestiż i awans… Czy uda jej się wyplątać z sieci korporacyjnych intryg, zanim straci to, na czym zależy jej najbardziej? Czy znajdzie w sobie odwagę, by podążać za marzeniami?

„Karmelovy popcorn” to wzruszająca historia o miłości, wybaczaniu, pokonywaniu własnych słabości i podnoszeniu się z kolan, gdy wydaje się, że już wszystko stracone.

Serdecznie zapraszam w karmeLOVy świat, Katarzyna Wagasewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.